Історія Академії

МІЖРЕГІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ (МАУП) веде свою історію з 1989 року. Сьогодні МАУП — найбільший недержавний вуз України (понад 40 тис. студентів з 25 країн світу). МАУП ліцензована за IV рівнем акредитації Міністерством освіти і науки України за статусом вищого закладу освіти з правом видачі дипломів про вищу освіту державного зразка, готує фахівців за 32 спеціальностями та 98 спеціалізаціями. Академія є членом Міжнародної Кадрової Академії (МКА) — міжнародної громадської організації, а також є членом Європейської Асоціації університетів безперервної освіти (EUCEN).

В складі МАУП діють: Президентський університет (м. Київ), Всеукраїнський університет (інститути, філії, відділення у всіх регіонах України) та Міжнародний відкритий університет (зарубіжні філії у 12 країнах).

Георгій Щокін, засновник і Голова наглядової ради, Міжрегіональної Академії управління персоналом; кандидат психологічних наук, доктор соціологічних наук, доктор філософії, професор і академік ряду.вітчизняних та міжнародних університетів і академій, почесний професор і почесний доктор вузів Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Киргизстану, Молдови, Росії, США та інших країн, заслужений працівник освіти України.

МАУП – Президентський університет

Президентський університет Міжрегіональної Академії управління персоналом засновано 1999 року.

У складі Президентського університету діють:

  • Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій імені Св. Великої княгині Ольги
  • Українсько-Російський інститут менеджменту та бізнесу ім. Богдана Хмельницького
  • Інститут права ім князя Володимира Великого
  • Українсько-Арабський Інститут міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса
  • Українсько-Азербайджанський Інститут соціальних наук і самоврядування ім. Г. А. Алієва
  • Міжнародний підготовчий Інститут ім. князя Святослава Хороброго
  • Інститут підготовки наукових кадрів та бізнес-освіти
  • Телеуніверситет

Метою Президентського університету є підготовка кваліфікованих фахівців-управлінців: керівників виробництва та бізнесу, менеджерів, фінансистів, маркетологів, соціологів, психологів, юристів. Президентський університет МАУП покликаний стати центром, де в інститутах навчатимуть науці управляти кадрами будівників економічно розвинутої, демократичної, правової держави та громадянського суспільства.

МАУП – Всеукраїнський університет